zimny dentysta bielskoRejestracja

Implantologia

Implantologia to idealna naśladująca naturę terapia, która umożliwia trwałe odtworzenie brakujących zębów. Możliwe jest uzupełnienie każdego utraconego zęba. Utracone zęby na skutek wypadku, paradontozy (chorób dziąseł), próchnicy, nieskutecznego leczenia kanałowego lub nieskutecznej resekcji wierzchołka korzenia zastępowane są implantem z koroną protetyczną. Zapewnia to doskonały efekt estetyczny i naturalny wygląd uzębienia, co daje pacjentowi pełny komfort fizyczny i psychiczny, a także pozwala uniknąć kłopotów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi tj. wyjmowanie protez czy szlifowanie zdrowych zębów.

Co nas wyróżnia

Specjalizacje lekarskie i kwalifacje ukierunkowane na leczenie implantologiczne. Nadanie umiejętności w dziedzinie implantologii stomatologicznej dr Pawłowi Zimnemu jako jednemu z pierwszych w Polsce przez kapitułę OSIS (największa w Polsce organizacja zrzeszająca lekarzy stomatologów i implantologów).

Ponad 10-letnie doświadczenie w leczeniu implantologicznym braków zębowych.

Stosowanie sprawdzonych systemów implantologicznych renomowanych firm o globalnym zasięgu (Klinika autoryzowana).

Przeprowadzanie dla lekarzy podstawowych i zaawansowanych szkoleń w dziedzinie stomatologii implantologicznej i implatoprotetyce

Ciągłe doskonalenie umiejętności zawodowych przez dr Pawła Zimnego poprzez regularne uczestnictwo w krajowych i zagranicznych kursach i konferencjach jako prelegenta i słuchacza.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam podjąć się leczenia trudnych i łatwych przypadków.

 

Leczymy bezboleśnie. Pacjentom, którzy obawiają się tradycyjnego znieczulenia dajemy możliwość skorzystania ze znieczulenia podawanego urządzeniem komputerowym.

Formularz kontaktowy