zimny dentysta bielskoRejestracja

Protetyka

Protetyka zajmuje się odbudową utraconych tkanek zębów za pomocą koron, mostów, protez oraz implantów a także poprawia wrażenie estetyczne, kosmetyczne oraz psychiczne pacjenta. Po utracie zębów naturalnych lub po ich rozległym uszkodzeniu leczenie protetyczne często staje się ostatnią „deską ratunkiu” dla utrzymania i przedłużenia młodego wyglądu i promiennego uśmiechu.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy jaką posiadam mogę zaoferować  swoim Pacjentom  różne warianty uzupełnienia braków lub niedoskonałości w uzębieniu. Wspólnie określamy szczegółowy plan i etapy leczenia.

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu protetycznym.

Co nas wyróżnia

Licówki i korony pełnoceramiczne, licówki Soft Veneers przy których nie szlifuje się powierzchni zęba lub w minimalnym zkresie; najwyższy poziom estetyki

Licówki, korony i mosty cyrkonowe czyli uzupełnienia wykonane w technologii CAD/CAM pozwalające uzyskać rewelacyjną pasowność, biozgodność z organizmem, nieprzeciętną estetykę, zgodnie z koncpepcją "metal free dental treatment"

Korony i mosty ceramiczne na podbudowie ze stopów metali szlachetnych lub chromo-kobaltowych; klasyka w najlepszym wydaniu

Protezy ruchome, bezklamrowe z wykorzystaniem zasuw lub koron teleskopowych

Protezy całkowite wykonane w technikach biofunkcjonalności dające wysoką funkcjonalność i estetykę.

 

Leczymy bezboleśnie. Pacjentom, którzy obawiają się tradycyjnego znieczulenia dajemy możliwość skorzystania ze znieczulenia podawanego urządzeniem komputerowym.

Formularz kontaktowy